Cart
Merhabalar,

Sizlere iptv kullanmadan test yayın almak gereklimi o konuda bilgim doğrultusunda bazı fikirler veremeye çalışacağım.

Arama motorlarında iptv yada iptv server yada iptv test kelimelerinde yapacağınız aramalarda (searching) bir sürü firmalarla karşılaşırsınız. Hemen aklınıza acaba? diye kuşku doğal olarak düşebilir. Güvenli mi? Yayınları nasıl? Dolandırıcı mı? Bu tür düşünceler sizi karamsarlığa iter. Bunu öğrenmenin kesin çaresi maalesef yoktur! Çünkü test - deneme yapmak kesin çözüm değildir. Büyük firmayız der, sonrada başka yerden almış olduğu deneme - test yayınıyla gözünüzü boyamaya çalışır.

Yani test almak, yayınları satın almadan önce test yapmak garanti çözüm gibi durmaz. Size bu işlerle 6 senedir edindiğim tecrübeyle vereceğim tavsiye şudur: ilk önce tanıdık bulmaya çalışın. Daha önce iptv server kullanan birini bulun ve ondan memnun olup olmadığını sorun.
Bu en iyi yoldur. Alacağınız iptv paketinin (iptv server paketinin) çalışabilirliğini anlarsınız. Yine de gerek duyarsanız o firmadan iptv test alıp deneyebilirsiniz.

Bu işte, bu alanda çok büyük paralar döndüğü için şu sıralar çok ama çok sayıda sahte kimliklerle hatta sahte şişirilmiş web siteleriyle halkı dolandırmak amacıyla bu işe soyunmuş yüzlerce kişi bulunmaktadır. Dediğim gibi bu konuyla ilgilenecekseniz, muhakkak gerçek iptv satıcılarıyla iletişime geçmeye çaba gösterin.