Cart
Merhabalar,

Dünyanın en büyük elektronik devi Samsung firması, aldığı bir kararla smart iptv uygulamasını app bölümünden kaldırdı. Neden olduğunu anlamadığımız bu karar tüm dünyada şaşkınlık yarattı. Yeni Samsung smart tv almayı düşünüyorsanız, neden yok diye sürpriz yaşamayın. Türk IPTV yayınlarımızı, daha kullanışlı, daha kaliteli bir şekilde Smart IPTV uygulaması ile izlersiniz.

Smart iptv firması ise, hemen bu karara karşı buna bir çözüm bulmaya çalıştı. Smart iptv firması yaptığı çalışmalar sonucu bazı eksiklileri olsa da bir çözüm buldu. Yalnız bu çözüm biraz uğraş gerektiriyor.

Şayet eskiden kullanıyorsanız ve güncelleme yapmanız gerekiyorsa, çok dikkat etmeniz gerekiyor. Yanlışlıkla tamamen silebilirsiniz. Bu durumda tekrar yükleme yapmanız için Samsung televizyonunuzun app store da artık bulamazsınız. Bu duruma geldiyseniz yeni Samsung televizyon alan birisiyle aynı duruma geldiniz demektir.

Samsung televizyonunuzda Smart IPTV uygulamasını tekrar kullanabilmek için, uygulama sitesinde yapılan açıklamalar var. Dikkatlice okumanızı ve basamak basamak ilerlemenizi Türk IPTV olarak tavsiye ederiz. Aslında ilk yükleme yaparken biraz zorlanırsınız. Daha sonra size lazım olursa veya arkadaş çevrenize yardımcı olmak için birkaç dakika içinde halletmeye ve yüklemeye başlarsınız..

Öncelikle Smart IPTV web sitesine bilgisayarınız ile girin: (https://siptv.eu/howto/sammy/) Site dili İngilizcedir. Anlamıyorsanız Google Translate den yararlanabilirsiniz. Bir adet flash disk e ihtiyacınız olacak. Bilgisayarınıza flash diski takın. Smart IPTV uygulama sitesinden indirmenizi istediği dosya veya dosyaları indirin. Daha sonra da flash diske yükleyin. Flash diski bilgisayardan çıkartın ve Samsung akıllı televizyonunuzun USB girişine yerleştirin.. Ekranda belirecek talimatları izleyerek yeni ve güncel Smart IPTV uygulamanızı yükleyin. Bu kadar...

Not: Türk IPTV yayınlarımızı en kaliteli şekilde gruplar halinde, Smart IPTV ile izlersiniz..